1. Nabożeństwa Czerwcowe odbywać się będą każdego dnia o godz.17.30
2. Czwartek - 4 czerwca - Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
Godz. 9.30 – Msza św. w intencji Parafian
Po Mszy św. Procesja Eucharystyczna ulicami Osiedla.
Tego dnia Msze św. będą sprawowane o godz.: 8.00 9.30 i 18.00
3. Pierwszy Piątek Miesiąca – 5 czerwca
Odwiedziny Chorych z posługą sakramentalną od godz. 8.00
Spowiedź św. od godz. 17.00
Droga Krzyżowa – godz. 20.00
Apel Jasnogórski – godz.21.00
4. Pierwsza Sobota Miesiąca – 6 czerwca
Godz. 18.00 – Msza św. za Wspólnoty Różańcowe.
Po Mszy św. zmiana Tajemnic Różańcowych.
5. Czwartek, 11 czerwca, godz.18.00 – Msza św. w intencji Ks. Jana Rećko wsp. dzień Jego śmierci.
6. Zakończenie Oktawy Bożego Ciała – czwartek, 11 czerwca.
Po Mszy św. o godz. 18.00 – procesja Eucharystyczna wokół kościoła.
7. 13 czerwca, godz.20 – Nabożeństwo Fatimskie z procesją w Diecezjalnym Sanktuarium w Lubajnach
8. Niedziela – 14 czerwca, godz. 12.00 – Msza św. w intencji Dzieci klasy IV w 1. Rocz. Przyjęcia Pierwszej Komunii Św.
9. Msza św. dla Wspólnoty Głuchoniemych – niedziela, 14 czerwca, godz.15.00
10. Piątek, 26 czerwca – godz. 8.00 - Msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego.
11. Sobota, 27 czerwca – wspomnienie kanonizacji św. Jana Pawła II
Godz.17.30 - Nabożeństwo Czerwcowe i do Jana Pawła II
Godz.18.00 - Msza św. za Parafian przez wstawiennictwo Jana Pawła II
12. Niedziela, 28 czerwca – godz.12.00 – Msza św. dziękczynna w 33. Rocznicę powstania naszej Parafii.
Po Mszy św. zapraszam , do ogrodu parafialnego, jubileuszowy poczęstunek.
Z życia Parafii.
I. Składam podziękowania dla Rodziców Dzieci Pierwszokomunijnych za złożony dar Ołtarza – kielich z patena.
II. Zwracam się z prośbą o ustawienie 4 Ołtarzy oraz wszelką pomoc w przygotowaniu i przeprowadzeniu Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa
III. Raz jeszcze dziękuję bardzo, wszystkim Paniom i Panom, za udział w tegorocznej „akcji” sadzenia kwiatów na posesji kościelnej.
IV. Zakończył się okres grzewczy. Rozliczenie nastąpi po otrzymaniu ostatniej faktury.
V. Na przełomie czerwca i lipca zaplanowano wiercenie studni głębinowej na terenie placu kościelnego. Inwestycja ta ma ograniczyć koszty utrzymania i usprawnić prace pielęgnacyjne ogrodu parafialnego. Decyzję podjęto po licznych rozmowach z Parafianami oraz specjalistami z tej branży.
VI. Wszystkim Parafianom za modlitwę, życzliwość oraz wszelką pomoc - fizyczną i materialną, z całego serca dziękuję i tak, jak zawsze ogarniam Was modlitwą.
Dzięki Wam na bieżąco regulowane są również wszystkie opłaty związane z utrzymanie Parafii.
Szczęść Boże. Ks.Proboszcz.

